Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Edwin Holidays

Seyahat Acentesi

Edwin Holidays “55 Stoke Newington High Street London N16 8EL” adresinde hizmet veren bir seyahat acentesidir. Müşteri memnuniyeti ile ön plana çıkan hizmet anlayışı ve ürün yelpazesiyle Londra’da seyahat, turizm ve pazarlama sektörüne yeni bir soluk getirmiştir.

Edwin Holidays, Türkiye ve tüm dünya ülkelerine seyahat paketlerini çeşitlendirmek amacıyla aktivitelerine devam etmektedir. Şirket sektörün farklı yönlerinde büyümüş olup, Londra ve Türkiye arenasında her geçen yıl alt yapısıyla planlı büyümektedir. Gelişen teknolojiye bağlı kalarak, özel farklı tur rotaları ile, özel yat (gulet, motoryat) kiralama başta olmak üzere, balayı turları, özel tadım turları, Balkan, Dubai, Avrupa, Türkiye ve Kıbrıs özel turları, uygun fiyatlı uçak biletleri sunmaktadır. İlk önceliğimiz çalıştığımız partnerlerimiz ile birlikte planlı bir büyüme hedefi yakalamak. Londra’ da ve Türkiye’ de iş yapmak isteyen tüm seyahat acentelerini ve profesyonelleri bizimle çalışmaya davet ediyoruz. Edwin Holidays markası ile çalışmanın güveni, huzuru ve başarısını yakalayın. Deneyimli personellerimiz ile hedefler ve stratejiler belirlenir, çözüm odaklı çalışmalar ile en iyi sonuçlara ulaşılır.

Edwin ismi nereden gelmekte.
“Edwin John Davis (1826-1901) yıllarında yaşamış İngiliz gezgindir.
Edwin’in Türkiye’ye yönelik seyahatnamesi bulunmakta olup, özellikle Güneydoğu Anadolu bölgesine yönelik seyahatler gerçekleştirmiştir. Bizlerde, İngilizlere Türkiye’yi anlatan eserler ortaya çıkarmış bu gezginin isminden esinlenerek şimdi Türkiye’yi layıkıyla tanıtma yolu ile yaşatacağız”