Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Reklam ve pazarlama çalışmaları için neden ÇATI tercih edilir?

Potansiyel müşteriler neredeyse pazarlama çalışmaları da o mecralara kayar. Bu, ticaretle uğraşan herkesin bildiği bir gerçektir. Önemli olan, size para kazandıracak kişilerin nerede olduğunu bulmaktır.

ÇATI, Türkiye’den İngiltere’ye gelmiş, iş kurmak isteyen, işini yeni kurmuş yada işini büyütmek isteyenlerin takip ettiği bir platformdur.

Son dönemlerde 10 binden fazla iş insanı Ankara Antlaşması ile Londra’ya yerleşti. Çatı takipçilerinin yaş ortalaması 35 ve eğitim seviyesi Üniversite olduğunu yaptığımız anketlerle öğrendik.

ÇATI katılımcıları genellikle emlak, hukuk, muhasebe, Mortgage ve emlak danışmanlığı, İngilizce eğitimi, şirket kurmak ve büyütmek gibi alanlarda desteğe ihtiyaç duyuyor.

ÇATI ailesi olarak sosyal medya platformlarımızda ve web sitemizde Londra’nın Doğu, Batı, Kuzey ve Güney bölgelerinde hizmet veren bu alandaki firmaların reklam vermesine olanak sağlayacağız. Her bölgeden sadece bir firmanın reklamlarına açık olacağız.

Toplamda bakıldığında her bölgeden bir firma ÇATI’nın reklam müşterisi olacağı için en fazla 4 avukatlık firması, 4 muhasebe veya 4 emlak firması ÇATI bünyesinde kendisini tanıtma fırsatı bulacak. Bu nedenle Reklam verenler bir bakıma ÇATI’nın kurumsal işbirliği yaptığı firmalar olarak öne çıkacak.

Reklam verenlerimiz sınırlı sayıda olacağı için ilanlarınız web sitemizin ön sayfasında yayınlanacak ve bulunduğunuz bölgeden aynı sektörden başka bir ilan alınmayacak.

Reklamlar ÇATI web sitemizde, Instagram, Telegram, Facebook sayfa ve gruplarımızda paylaşılacak. Telegram grupları mesleklere göre kurduk. 40’dan fazla ÇATI Telegram grubumuz mevcut ve hepsi de aktif olarak kullanılmakta...

Yaptığımız tüm etkinliklerle ilgili görsellere ve videolara ulaşmak isteyen üyelerimiz sitemizi devamlı olarak takip ettiklerinden hedef kitlenize direkt olarak ulaşma imkanı sunuyoruz.

ÇATI Yönetim Kurulu üyelerimizden Taner Bildik’in kurduğu Londra Gündem haber sitesi sayesinde Türkiye’den ve çeşitli Avrupa ülkelerinden de takip ediliyoruz. Farklı vize türleri ile vatandaşlarımız İngiltere’ye gelmeye devam ediyor. Yeni gelenler için efektif bir network organizasyonu olduğumuz için ilk olarak bizimle iletişime geçiyorlar. Bu da olası müşteri potansiyeli açısından önemli bir parametre…

Bilgi için: 07999007686