Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

High-rise structures pose particular challenges

Bir sonraki etkinliğimiz Tower Bridge'de. Cumartesi 11 Aralık 2021

Merhaba arkadaşlar. 

Pandemi ekonomik olarak birçok ülkeyi zor durumda bıraktı. İngiltere pandemi dönemi Avrupa'da en çok insan kaybı veren ülke oldu. Pandemi öncesi yapılan Brexit antlaşmasının İngiliz ekonomisine verdiği zararları yaşayarak görüyoruz.  Böyle bir dönemde bu zorlukları aşmak için birbirimize destek olmamız gerekiyor. Çatı kaptanları ve yöneticileri 3 senedir, ücretsiz emek vererek bir çok insanın iş, işçi, ortak, sponsor ve müşteri bulmasına yardımcı oldu. Çatı sayesinde çok değerli insanlarla tanıştık. 2022 yılında mesleklere özel etkinlikler düzenleyeceğiz. Yeni projeler ve yeni başarılara imza atmak istiyoruz. Networkunuzu geliştirmek için etkinliklere katılmanız yeterli. Çatı ailesine katılmak istiyorsanız etkinlilte tanıştığımızda bize bildirin.

Tower Bridge'de 11 Aralık, Cumartesi akşamı  yapacağımız etkinliğie devatlisiniz. Herzamanki gibi giriş ücretsiz. Etkinlik ilanımızı yayınladıktan sonra İlk gün 65 kişi kayıt oldu. Sanırım 10 kişilik yerimiz kaldı. Sonrası bekleme listesine alınacaksınız. Yer bulmazsanız Ocak 2022 de yapacağımız etkinliğe katılabilirsiniz. 

Etkinliğimizin yeni sponsoru Mambocino Coffee.  

Görüşmek dileğiyle.

Mete Metin

Çatı yöneticisi, Londra Gündem yazarı ve Vize Danışmanı. 

07999007686

Kayıt için link: https://www.eventbrite.com/e/cati-business-networking-tower-bridge-sponsor-mambocino-coffee-tickets-217214383067?aff=erelexpmlt