Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Tuesday Science Talks

ÇATI BUSINESS NETWORKING @ TOWER BRIDGE

TO REGISTER CLICK HERE.

About this event 

Date: Saturday, 11 December 2021 at 7 pm ends 11 pm. 

The venue is on the second floor of the Tower Bridge Kitchen.  224A Tower Bridge Rd, London SE1 2UP

Our sponsor for this event is Mambocino Coffee Company. See the links below.

We are a group of well-connected business professionals who are committed to sharing connections and generating business opportunities for each other.

An opportunity to meet Turkish business starters, accomplished professionals, experts or artists.

Whether you are an entrepreneur, small business owner, legal or medical professional, in the finance, real estate or entertainment industry - our events offer the perfect occasion to expand your business, social or enterprise contacts.

You don’t have to be Turkish to join.

The event is FREE to attend with food and refreshments available to purchase at the venue.

Mete Metin 


https://www.facebook.com/groups/catinetuk/

https://www.instagram.com/catinetuk/

https://www.linkedin.com/groups/13764277/

Mambocino: https://www.mambocino.com/

https://www.instagram.com/lorenzo.pacini.mambocino/

ÇATI Business Networking etkinliği

İngiltere’de yaşayan iş insanlarını bir araya getiren Çatı Business Networking etkinlikleri devam ediyor.11 Aralık 2021 Cumartesi günü İngiltere’de iş kurmak isteyen, meslektaşlarını bulmak isteyen dostlarımız yeniden bir araya geliyor.

Biz kimiz, ÇATI Nedir?

ÇATI artık Community Interest Company.

Yönetim kurulu üyeleri: Sonay Memoğlu, Uğur Bulut, Taner Bildik ve (Mete) Murat Metin.

ÇATI’nın Amacı Nedir?

İngiltere’deki Türklerin, profesyonel anlamda hizmetlerini tanıtıp, pazarlamasını yapabileceği potansiyel müşterilerle buluşmasına yardımcı olmak, bunu seminer ve etkinliklerle destekleyerek İngiltere içinde ve dışında ortak girişim alanları oluşturmak önceliğimizdir. Sosyal yaşamın iş hayatını da beslediğinin farkında olarak bu etkinlikleri, herkesin kolayca ulaşabileceği platform haline getirebilmek ise diğer güçlü hedefimizdir.

ÇATI Misyonu

Yeni start-up sürecini doğru bağlantılar ile verimli yönetmek ve uzun vadeli hedefler peşinde koşma gücüne kavuşma hevesini beraber paylaşmamızdır.

ÇATI Vizyonu

Biz, ÇATI olarak pek çok yetenekli, hırslı, zeki ve iş zemini güçlü insanlarla bağlantı kuruyoruz. Oluşturduğumuz çeşitli meslek gruplarının kendi içlerinde büyümeleri ve mükemmelleşmeleri vizyonumuzdur. İnanıyoruz ki büyüme ihtiyacına odaklı güvenli ve dostça iletişim, bizim daha da çoğalmamıza sebep olacaktır.

İLETİŞİM:

Bizlere Facebook, Instagram ve Linkedin’den ulaşabileceğiniz gibi kendi sektörünüzden katılımcılarla kolay iletişim kurabilmeniz için Telegram grupları oluşturduk. İş ilanları, mühendisler, mimarlar, yazarlar ve şairler, spor, gezi, moda & tekstil, kitap okuma gibi birçok farklı alanı kapsayan toplamdaki 40 gruba, telefonunuza Telegram yükleyip katılabilirsiniz. www.t.me/catinet

https://www.facebook.com/LONDRADA/videos/784832459052347